piątek, 10 lipca 2015

Tony Adams

Tony Adams
                                                 Witam Was Drodzy Kolekcjonerzy !
Od Mojego poprzedniego postu wiele się zmieniło . Rozpoczęły się wakacje , czyli można się pokopać w morzu czy w basenie czy chodzić po górach , ale niestety wiele zależy od Pogody . u Mnie po kilku dniach fantastycznej pogody przyszła FATALNA jest deszczowa i jest bardzo szaro .
Ale przejdźmy do autografu zdobytego jeszcze na koniec kwietnia . Ten Autograf Należy do Toniego Adamsa , czyli LEGENDY Arsenalu . Tego Samego , Którego Tych Sam Barw Bronili Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny . Niestety Fabiański już nie broni tych braw , ponieważ przeszedł rok temu do Swansea City , a Wojtek powinien przyjść do nowego klubu , ponieważ moim zdaniem będzie tylko REZERWOWYM ponieważ Petr Cech nowy bramkarz w zespole Karonierów to NAJLEPSZY BRAMKARZ ŚWIATA obok Gigi Buffona , Manuela Neura czy od Ikera Casillasa .
Autograf Ten Zdobyłem , Na E-maila , którego NIESTETY WAM NIE PODAM , ale jestem skłony wymienić ten adres :))))))))))INFORMACJA BARDZO WAŻNA
Czy Ktoś z Was Pojawi się w Gdańsku na meczach towarzyskich Lechii Gdańsk , która rozegra mecze na przykład z Juventusem F.C , 4 , FC Gelsenkirchen-Schalke 04  czy VlL Wolfsburg  , bo mnie nie będzie NIESTETY , ponieważ będę na LGP w Wiśle , a Ktoś z Was na pewno zbierze autografy od piłkarzy tych klubów , którzy pojawią się w Gdańsku i proszę Was Drodzy Kolekcjonerzy , żeby się Odzywać w tej sprawie do Mnie i możemy wtedy pogadać o wymianie .  PROSZĘ WAS PRZECZYTAJCIE TEN WPIS .