czwartek, 18 czerwca 2015

Fc Basel

FC Basel

Witam Was Drodzy Kolekcjonerzy !
Chyba Nie Możecie się Doczekać Wakacji , Ja Też , każdy chcę olać szkole , poplywać , skokać do wody  i chodzić po górach . Pogodę Mam Nie Fajną Pada Deszcz , czekam i czekam kiedy będą opały u nas , ale to dopiero w przyszłym tygodniu , a Teraz Pokaże Wam Autografy od Fc Basel .

FC Basel – szwajcarski klub piłkarski, założony w Bazylei w 1893 roku, grający w szwajcarskiej pierwszej lidze.
FC Basel, przez kibiców potocznie nazywany eff-cee-bee założony został w Bazylei w 1893 roku. Największe sukcesy odnosił jednak w latach 60. i 70. XX wieku. Zdobył wówczas siedem razy tytuł mistrza Szwajcarii i trzykrotnie zdobył puchar kraju. W latach 80. nastały gorsze lata w historii klubu i FCB pałętał się w Nationalliga B (II liga Szwajcarii). Do I ligi powrócił dopiero w 1994 roku, jednak grał w niej bez sukcesów. Dopiero kiedy klub przeniósł się na nowo otwarty stadion Sankt Jakobs Park, w roku 2001 sukcesy powróciły. W 2002 roku FCB zdobył dublet (mistrzostwo i puchar Szwajcarii).

Chyba To Jednym z nielicznych , klubów , skoro tak dba o swoich fanów , że nawet po e-mailu można od nich otrzymać Autograf . To Naprawdę Miło z ich strony . 
A Teraz Skany Autografów :


Są To Między Innymi :
:
Breel-Donald Embolo (ur. 14 lutego 1997 w Jaunde) – szwajcarski piłkarz pochodzenia kameruńskiego grający na pozycji napastnika. Od 2010 jest zawodnikiem klubu FC Basel.

Matías Emilio Delgado (ur. 15 grudnia 1982 w Rosario) – piłkarz argentyński grający na pozycji ofensywnegopomocnika. Mierzy 182 cm wzrostu, waży 77 kg. Posiada także obywatelstwo włoskie.

Fabian Lukas Schär (ur. 20 grudnia 1991 w Wil) – szwajcarski piłkarz grający na pozycji obrońcy w FC Basel.

ZRÓDŁO :
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fabian_Sch%C3%A4r
https://pl.wikipedia.org/wiki/FC_Basel
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mat%C3%ADas_Delgado
https://pl.wikipedia.org/wiki/Breel_Embolo

A Tutaj Zamieszce Wam Zdjęcia Piłkarzy Do Których będę w najbliższym czasie wysyłać :))))))))))}