poniedziałek, 4 lipca 2016

Arkadiusz Onysko

Witam Was Drodzy Kolekcjonerzy
Dzisiaj jest znów Piłkarska Notatka . Całkiem Niedawno  otrzymałem autograf w ramach wymiany z Krystianem , z którym Bardzo Mu Dziękuje :) , a ten autograf jest od byłego bramkarza takich klubów jak Polonia Warszawa , Oddese ,FC Midtjylland , Odense czy Odra Włodzisław Arkadiusza Onysko !!!
Miewał Kłopoty Rodzinne , jak uderzył żonę , jak jego syn Damian nie chciał go na oczy widzieć , był też sąd , który skazał go 3 miesące aresztu domowego  , z związku z tym Oddense . W 2009 r w Dani Wyszła Jego Książka ,, Fucking Polak '' , który wyznawał swoje poglądy na temat np gejów i dziennikarek w Dani , z związku z tym został On Wyrzucony z klubu FC Midtjylland i musiał On poszukać nowego klubu , a pomogła w Tym Odra Włodzisław , której grał w II Połowie 2010/2011 .
Potem grał w Poloni Warszawa , ale niestety musiał zakończyć karierę piłkarską , z powodu Choroby ciężkiej , ale wygrał i to jest najważniejsze :)
Niestety Swojego Talentu nie mógł On Pokazać w koszulce bramkarskiej reprezentacji Polski , ponieważ Trenerzy , poza Januszem Wójcikem nie chcieli Go , szkoda naprawdę , bo mógł by być naprawdę , z jednym z najlepszych bramkarzy Polskich w Europie , czy nawet na Świecie :)
I Jeszcze Polecam Jego Książkę , którą napisał z Izabęlą Koprowiak , ''Fucking Polak Nowe Życie '' , a Zobaczycie Jaki Los go spotkał w swoim tragicznym życiu :(

                                                                                    Do Zobaczenie w Następnym  Poście :)